Available 4000m2, $25 per m2, to adapt and adjust to your needs.
Residential land use, in a growing area, adjacent to a private school and housing unit.Disponibles 4000m2, $25 x m2, para adaptar y adecuar a sus necesidades.
Uso de suelo habitacional, en zona en crecimiento, colinda con escuela privada y unidad habitacional.